Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Insert od 25 lat tworzy programy dla małych i średnich firm - systemy do obsługi sprzedaży , księgowości , finansów i płac , zarządzania relacjami z klientami , aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online , a także kompleksowy system ERP. Sprzedane zostało już 700 tys. licencji . Z programów sprzedażowych firmy InsERT dziennie zostaje wystawionych milion faktur.

Eset Antivirus to legendarny już program antywirusowy słowackiej firmy ESET, charakteryzujący się bardzo szybkim silnikiem skanującym i dużą skutecznością działania. Potrafi on wykrywać i eliminować wirusy , rootkity , robaki internetowe , programy szpiegujące i wiele innych zagrożeń. Program bazuje na skutecznym i cieszącym się popularnością silniku antywirusowym ESET NOD32 , który zapewnia skuteczną ochronę komputera przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności komputera na niezmienionym poziomie.  

 Oprogramowanie Xopero umożliwia backup i odzyskiwanie danych ze stacji roboczych, baz danych, skrzynek pocztowych, a także serwerów fizycznych i wirtualnych. Dodatkowo aplikacja Management Center pozwala zdalnie konfigurować wszystkie procesy backupu w firmie.

Witryna stworzona na platformie