Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Oprogramowanie Antywirusowe

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nasze kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające chroni stacje robocze , serwery plików , urządzenia mobilne i firmowe wiadomości e-mail. Jest dyskretne , szybkie i pozwala rozwijać firmę.

Program F-Secure Anti-Virus oferuje ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, zainfekowanymi załącznikami wiadomości e-mail i innymi formami złośliwego oprogramowania. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczne reakcje na nowe zagrożenia gwarantują najszybszą ochronę.

Oprogramowanie Firmy Insert

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zajmujemy się sprzedażą oraz wdrożeniami oprogramowania firmy Insert ze specjalizacja w Insert GT

Profesjonalny system magazynowo-handlowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.Dostosowany do wymogów i praktyk stosowanych w Unii Europejskiej.Intuicyjny kreator wdrożeniowy umożliwiający łatwe rozpoczęcie pracy z programem.

Subiekt Nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach - sklepach , hurtowniach , warsztatach , zakładach usługowych itp. Przyjazny , intuicyjny interfejs ułatwia i przyśpiesza pracę , a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców , bez względu na branżę.

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe , zapewniając wydajność i komfort pracy.

Gestor Nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie.Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego.

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgęprzychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.

Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.
Witryna stworzona na platformie